Main content

Inhoud

Pers

Perswoordvoerder Stop de slacht - België

Els van Campenhout

Campagnecoördinator Stop de slacht

0032 468 22 55 66

els@animalrights.be

----------------------------------------------------------------------------------

Perswoordvoerder Vervang dierproeven - België

Jen Hochmuth

Campagnecoördinator Vervang dierproeven

0032 468 22 55 66

jen@animalrights.be

----------------------------------------------------------------------------------

Perswoordvoerder Ban de jacht - Nederland

Jessica Smit

Campagneleider Ban de jacht

0031 70 444 88 52
0031 6 37 23 36 00

jessica@animalrights.nl

----------------------------------------------------------------------------------------------

Joffrey Legon

Campagnecoördinator Ban de jacht

0032 468 22 55 66

joffrey@animalrights.nl

----------------------------------------------------------------------------------------------

Directeur Nederland - België

Rowena Vanroy
Directeur

0032 468 22 55 66

rowena@animalrights.be

----------------------------------------------------------------------------------

Perswoordvoerder Stop de slacht - Nederland

Anna Krijger

Campagnecoördinator Stop de slacht

anna@animalrights.nl

----------------------------------------------------------------------------------