Main content

Inhoud

Pers

Perswoordvoerder Stop de slacht - België

Els van Campenhout

Campagnecoördinator Stop de slacht

0032 468 22 55 66
0032 9 253 29 41

els@animalrights.be


Perswoordvoerder Stop de slacht - Nederland

Erwin Vermeulen

Campagneleider Stop de slacht

0031 6 23 04 42 01
0031 70 444 88 52

erwin@animalrights.nl


Perswoordvoerder Vervang dierproeven - België

Jen Hochmuth

Campagnecoördinator Vervang dierproeven

0032 468 22 55 66
0032 9 253 29 41

jen@animalrights.be


Perswoordvoerder Vervang dierproeven - Nederland

Robert Molenaar

Campagneleider Vervang dierproeven & Weg met bont

0031 6 177 67 881
0031 70 444 88 52

robertmolenaar@animalrights.nl


Perswoorvoerder Ban de jacht - Nederland

Jessica Smit

Campagneleider Ban de jacht

0031 70 444 88 52
0031 6 37 23 36 00

jessica@animalrights.nl


Perswoordvoerder Ban de jacht - België

Rowena Vanroy

Campagnecoördinator Ban de jacht

0032 09 253 29 41
0032 468 22 55 66

rowena@animalrights.be


Spokesperson Animal Rights International

Susan Hartland

Director Animal Rights

0031 6 51 61 36 90
0031 70 444 88 52

susan@animalrights.nl